Prawica huzia na Jurka Owsiaka

 

Jurek Owsiak stwierdził, że nie ma nic przeciw eutanazji. W pewnych skrajnych przypadkach cierpienia pomaga ona „starszym w cierpieniach”, a prawicowi politycy wzięli się do „roboty nienawiści”.

 

Huzia na Jurka! Wystosowali apel do szefa WOŚP (Jacek Żalek z PO, Marek Sawicki z PSL, Przemysław Wipler z PiS i Kazimierz Jaworski z SP). Chcą, aby Owsiak wycofał się ze swej wypowiedzi.

 

Zakłamanie prawicy jest w stwierdzeniu, iż jako autorytet musi dawać przykład.

 

Brzmi to tak mefistofelicznie, że aż boli. Prawica Owsiaka uważająca za autorytet! To się w pale katolickiej (kościelnej) nie mieści.

 

W obronie Owsiaka zajął głos etyk prof. Jan Hartman: – To intelektualny bezwstyd prawicy. Politycy plotą, co im ślina na język przyniesie. Ludziom trzeba pokazać elementarz o eutanazji. Im nie chodzi o dobro Fundacji, tylko o to, by ją szkalować. To obłuda z ich strony.

 

A tak kwituje Hartman tę nagonkę na Owsiaka: – Co oni chcą zasugerować? Że pieniądze z WOŚP zostaną użyte do finansowania eutanazji? To haniebne. Nie ma związku między tym, że Owsiak dopuszcza legalność eutanazji a tym, na co zbiera pieniądze w tym roku. Ten człowiek jest po prostu molestowany. Czas powiedzieć dość zmasowanej akcji nienawiści dla największej akcji charytatywnej w tym kraju. Nagonka na Owsiaka trwa od lat i się wzmaga.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.