Kaczyński może wywinąć numer

 

Szef dyplomacji Radosław Sikorski w Radiu Zet podzielił się wiedzą na temat prezesa PiS i ostatnich jego posunięć. Sikorski uważa, że ”zemsta jest tym, o czym marzy Jarosław Kaczyński każdej nocy”.

 

Kaczyński śpi sam, więc w nocy może przeżywać katusze. Seks go nie interesuje, nawet własnoręczny, może mieć przy łóżku symbol Donalda Tuska i nakłuwać go szpilkami, jak lalkę voodoo.

 

Dalibóg, wyobraźnia konstruuje taki obraz. Ten niewielki człowieczek w szlafmycy, która ma kutas większy, jak jego postura, wbija zardzewiałe gwoździe w sylwetkę Tuska. Jeden gwóźdź za Leszka, drugi za mamę, a trzeci za siebie. Takie zachowania to styl Kaczyńskiego.

 

Szef MSZ tak objaśniał: - To on wypychał brata do prezydentury po raz pierwszy, wypychał go do prezydentury po raz drugi, mimo że Lech Kaczyński miał małe szanse i tu może mieć wyrzuty sumienia.

 

Sikorski mówił także, że wypowiedzi Kaczyńskiego sugerujące, iż w Smoleńsku mogło dojść do zamachu „wywołują niepokój na Zachodzie”. Zachód obawia się, że „Polska, dziś kraj przewidywalny i solidny partner, może wywinąć numer”.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.