PiS pyta Tuska dlaczego nie broni papieża przed Ryfińskim

 

Posłowie PiS mają kłopoty z głowami. Nie są one częścią ciała jako taką. Ale wkręcaną. Gdzieś w okolicach szyi powinien znajdować się gwint. Trzeba ich przebadać. U psychiatry też.

 

Ci ludzie (taki rodzaj Alien) z wkręconymi głowami w Watykanie panoszą się w Polsce i to w Sejmie.

 

Oto chcą, aby Donald Tusk ścigał Armanda Ryfińskiego z Ruchu Palikota za to, że napisał list do papieża, a w nim: ”rozumiem, że nie czuł się już Ojciec na tyle silny psychicznie i fizycznie, aby przewodzić tak rozwiniętej i niestety zdemoralizowanej organizacji. Olbrzymia skala pedofilii wśród duchownych załamałaby każdego”.

 

Ryfiński ponadto proponuje Watykanowi ”ustanowienie funduszu na odszkodowania, np. w wysokości 5 miliardów euro, gdyż ofiar duchownych pedofilii może być w Polsce nawet blisko 300 000″.

 

Może Ryfiński pomylił się w obliczeniach, ale skąd o tym może wiedzieć „Alien” z wkręconą głową w Watykanie poseł PiS` Andrzej Jaworski, wiedza jego na jakikolwiek temat jest żadna i na pewno nie w interesie ludzi poszkodowanych i Polski.

 

Ten człowiek z zardzewiałym gwintem, na który wkręcono mu głowę w Watykanie, pomylił Tuska z Ziobro i Kaczyńskim, którzy nie spali, tylko ścigali. PiS-owiec powiedział: - Działania Ryfińskiego jako posła na Sejm obrażają nie tylko uczucia ludzi wierzących, ale też znieważają głowę obcego państwa, dlatego powinny zareagować służby dyplomatyczne i prokuratura. Chcemy wiedzieć, dlaczego do tej pory nie zrobiono.

 

Otóż zardzewiała głowo wkręcona w Watykanie „Alien” Jaworski, dymaj się ze swoimi problemami na plac św. Piotra i to z papierem ściernym. Odkręć głowę i wyszlifuj ją z rdzy.

 

Bzdury chrzanisz i nie wraca do Polski z placu z Watykanu, nie potrzebujemy tutaj ludzi z obcymi głowami.

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.