PiS (03.07.2015)

 

„Rz”: Mastalerek nie będzie już rzecznikiem PiS. Zastąpi go kobieta?

03.07.2015
Marcin Mastalerek nie będzie już rzecznikiem prasowym PiS – dowiedziała się „Rzeczpospolita”. Ma go zastąpić posłanka Elżbieta Witek.
Marcin MastalerekMarcin Mastalerek (Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

 

Witek w rozmowie z „Rzeczpospolitą” nie chce potwierdzić tych doniesień. „Czas pokaże” – mówi. Dziś w Katowicach rozpoczyna się trzydniowa konwencja programowa PiS, na której poznamy nazwiska nowego rzecznika i współpracowników Beaty Szydło pracujących nad programem.

Mastalerek rzecznikiem PiS został w ubiegłym roku, zastępując wykluczonego z partii Adama Hofmana. Młody poseł jest jednym z autorów wyborczego sukcesu Andrzeja Dudy.

Więcej w „Rzeczpospolitej”.

gazeta.pl

 

Szydłobus w Wyszkowie. Co robiła Beata Szydło na Mazowszu?

ZDJĘCIA: ALEKSANDRA JEŻ, KONRAD KULTYS; MONTAŻ: KONRAD KULTYS, 03.07.2015

http://www.gazeta.tv/plej/19,82983,18294792,video.html?embed=0&autoplay=1
Beata Szydło złożyła wizytę w Wyszkowie na zaproszenie władz powiatowych PiS . Kandydatka na premiera spotkała się z mieszkańcami oraz pielęgniarkami. Spotkanie z personelem medycznym odbywało się za zamkniętymi drzwiami. Wyszkowian zapewniała, że nie można zapominać o sprawach zwykłych obywateli i że każdy ma prawo do równego traktowania.Nie tak dawno w Wyszkowie wizytę złożył również prezydent elekt Andrzej Duda. W kwietniu, na przedwyborczym spotkaniu z mieszkańcami miasta alarmował o pilnej potrzebie zmian, które – jako potencjalny prezydent – wprowadzi. Przy wyszkowskiej fontannie Andrzeja Dudę przywitało około 300 osób.Frekwencja na spotkaniu z Beatą Szydło również dopisała. Czy jest to dobry znak dla kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na nadchodzące wybory? Przypomnijmy - jak pisze Ewa Siedlecka - Beata Szydło i Ewa Kopacz objeżdżając Polskę i agitując za swoimi partiami, łamią kodeks wyborczy.Mieszkańców Wyszkowa zapytaliśmy między innymi o potrzeby związane z miejscem ich zamieszkania. Sprawdź w naszym materiale, co zmieniliby w swoim mieście.

 

wyborcza.pl

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.